KONST / Litografier / Färglitografi 14719172
nr 1471 9172
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 153/190. Färglitografi, bildmått: 70x50cm, yttermått inklusive ram: 87x64cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:36:39
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
3.400 kr
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer